• Przeżywamy dzień solidarności z Ukrainą, gdzie pracują nasi współbracia, z którą tworzymy jedną prowincję zakonną. Dziś i w środę zbiórka do puszek na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 17:30, a po Mszy św. o godz. 18:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę POPIELEC - rozpoczynany okres Wielkiego Postu. Jest to czas wyjątkowy. Dlatego przez okres Wielkiego Postu będzie wystawiony koszyczek do którego będzie można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji. Każdy kto zabierze intencję od kogoś innego zobowiązuje się do jednodniowego postu w dowolnej formie w ciągu tygodnia następującego po danej niedzieli. Poczujmy się w ten sposób też wspólnotą.
• W środę Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00 i 19:00. W czasie Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele charytatywne. W tym dniu obowiązuje post od mięsa i post ścisły, czyli trzy posiłki w ciągu dnia w tym jeden do syta. Spowiedź podczas wszystkich Mszy św.

• Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek i piątek od godz. 15:30
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• Wspólnota mężczyzn, która spotyka się na salkach DA Strych zaprasza mężczyzn pragnących pogłębić swoje życie duchowe na Mszę św. w czwartek o godz. 20:15.
• W piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 6:00 i 18:00. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16:30. Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6:00. Msza św. dla dzieci o godz 8:30 a po niej zapraszamy na śniadanie. Różaniec fatimski o godz. 9:00.
• Klub Seniora spotyka się w poniedziałek.
• Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:00.
• W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16:15 i 17:30. Kazania pasyjne głosił będzie o. Wojciech Kowalski.
• W sklepiku do nabycia książka o. Wojciecha Kowalskiego "UKSZTAŁTOWANI" - działa jak balsam, który wzmocni, aby na nowo nabrać odwagi i nadziei - z wpisem autora.
• W Jezuickim Centrum Edukacji, do 11 marca, trwa rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2022/2023. Szczegółowe informacje można przeczytać na stronie internetowej www.jce.pl lub uzyskać w sekretariacie szkoły od godz. 8:00 do 16:00 przy ulicy Piotra Skargi 10. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej wyjątkowej edukacyjnej oferty. .
• Zapisy dzieci do klas 1 oraz do przedszkola w szkole podstawowej nr 7 będą w dniach 1 i 2 marca oraz w szkole nr 15 i Miejskim Przedszkolu nr 15 od 1 marca. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Mateusz Szczerba, Leszek Szewczyk, Leopolda Biernacka, Franciszek Józefów, Helena Zając, Marek Jasiński. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.