• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 17:30, a po Mszy św. o godz. 18:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00.
• Przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji. Każdy kto zabierze intencję od kogoś innego zobowiązuje się do jednodniowego postu w dowolnej formie w ciągu tygodnia następującego po danej niedzieli. Poczujmy się w ten sposób wspólnotą.
• Na placu kościelnym można nabyć baranki Wielkanocne i świece Caritasu, a przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
• Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu są o godz. 16:15 i 17:30. • W poniedziałek spotyka się Klub Seniora o godz. 9:00. Msza św. ze wspólnotą Odnowa w Duchu Św. o godz. 18:00.
• Msza św. ze wspólnotą Magis Plus odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.15. Zapraszamy.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Domowy Kościół.
• Apostolstwo Modlitwy i Róże Różańcowe spotykają się na Mszy św. w piątek o godz. 18:00.
• W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• W tyłu kościoła wyłożone są kartki dla osób które mogą przyjąć uchodźców z Ukrainy. Zgłoszenia prosimy składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Równocześnie informujemy, że już przyjęliśmy osoby z Ukrainy.
• Serdecznie dziękujemy za hojność serca i złożone ofiary do puszek – Bóg zapłać. W intencji ofiarodawców ofiarujemy Msze św. dzisiaj o godz. 12.30.
• Kawiarenka dla małżeństw odbędzie się 13 marca od godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
• Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy po Mszy św. o godz. 19:30, 1 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy i szczegóły na stronie edk.org.pl.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.Do wieczności odeszli: Łucja Piskorz i Stanisław Krzysztoń. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.