• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 17:30, a po Mszy św. o godz. 18:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00.
• Przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Kawiarenka dla małżeństw odbędzie się dziś od godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
• Na placu kościelnym można nabyć baranki Wielkanocne i świece Caritasu, a przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
• Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu są o godz. 16:15 i 17:30.

• W poniedziałek spotyka się Klub Seniora o godz. 9:00.
• We wtorek o godz. 15:15 Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i spotkanie na salce. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli będzie o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich matek.
• Również w środę o godz. 18:30 56. spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna poprowadzi Grzegorz Olszewski, a tematem będzie Zamek królewski w Nowym Sączu
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30. koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, możliwość spowiedzi od godz. 15.30.
• W niedzielę, 20 marca, po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy na koncert Iryny Hubjak nauczycielki z Tarnopola, która zagra koncert na instrumencie bandura.
• Przygotowujemy paczki dla Ukrainy. Na ołtarzach wystawione są kartki z konkretnymi produktami. Podana jest nazwa produktu, ilość oraz waga. Produkty z jednej kartki mogą kosztować ok. 40 zł. Bardzo prosimy, jeśli ktoś ma możliwości o zabranie kartek i zakupienie produktów. Będziemy je przyjmować w czwartek, piątek i sobotę od 15.00 do 17.30 w Sali św. Ignacego. Równocześnie dziękujemy rodzinom, które przyjęły pod swój dach uchodźców i tym, którzy złożyli ofiary. Bardzo dziękujemy wszystkim dobroczyńcom.
• Przed kościołem Skauci Europy wystawili namiot i zapraszają chłopców oraz dziewczynki od 11 roku życia oraz dorosłych, którzy chcą zaczerpnąć informacji o skatingu.
• Polecamy "Gościa Extra" zatytułowanego: Ojciec PIO zakonnik mający przepis na zło: post i modlitwa. Nożna go nabyć przed obrazem Matki Bożej.
• Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy po Mszy św. o godz. 19:30, 1 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy i szczegóły na stronie edk.org.pl.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.

Do wieczności odeszli: Teresa Lazarek, Izabela Wojnarowska, Alfred Maciejowski i Maria Kmak. Dobry Jezu, a nasz Panie…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.