1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. Nadal obowiązuje dyspensa Biskupa Ordynariusza od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Zachęcamy do łączności duchowej za pośrednictwem mediów.

3. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy za przesyłane intencje na codzienny różaniec o godz. 20.30 Dziękujemy z serca wszystkim, którzy wspierają nas w różnej formie, również materialnie.
4. Nabożeństwa majowe odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
5. Msza św. z udziałem wspólnoty Magis+ odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
6. We wtorek Nabożeństwo Majowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W środę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
8. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. adoracja w ciszy.
9. W piątek uroczystość św. Stanisława bp. i męczennika, głównego patrona naszej diecezji, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
10. Również w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
11. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. i od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.30. Istnieje również możliwość przyjęcia Komunii św. poza Mszą św. O udzielenie Komunii można poprosić spowiednika.
12. Sklepik parafialny będzie czynny od poniedziałki od 8.30 do 15.30.
13. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Krystyna Kołodziej, Władysław Pawłowski, Sebastian Sławecki Julian Kornaś. Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim życzmy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com