1. Witamy w naszej parafii nowych duszpasterzy: o. Andrzeja Barana i o. Krzysztofa Jelenia. O. Zbigniew Skrzymowski przeszedł do drugiej sądeckiej placówki a o. Robert Wojnowski, wyjechał do Wrocławia. Życzymy im błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej, życzliwości ludzi i opieki Matki Najświętszej.
2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczących się i pracujących
w Szkole Podstawowej nr 8, odbędzie się w poniedziałek, o godz. 9:00
w Szkole Podstawowej nr 7, odbędzie się w poniedziałek, o godz. 11:00
w Szkole Podstawowej nr 15, odbędzie się we wtorek, o godz. 8:30
w szkołach średnich naszej parafii odbędzie się we wtorek, o godz. 8:00. Zapraszamy dzieci z rodzicami, uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników.
3. Od wtorku wraca porządek Mszy św. jak w ciągu roku szkolnym. Od przyszłej niedzieli będą Msze św. o godz. 15:30 dla dzieci i o godz. 20:00 dla studentów.

4. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
5. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 17.30.
6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
7. Dzieci przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
8. W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00, 19.30 – dla młodzieży. W tym dniu Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Odwiedzimy chorych z Komunią Świętą według ustalonego porządku, po telefonicznym potwierdzeniu braku przeszkód (kwarantanna, brak obecności czy inne).
9. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy.
10. Spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy tez chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9.00.
11. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci szkolne do śpiewu w chórkach. Czekamy na Was w każdą sobotę września o godz. 10.00
12. Zapraszamy młodzież szkolną na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19:30 w kościele, a po niej na pierwsze spotkanie w salkach duszpasterstwa Magis.
13. W sklepiku można nabyć katechizmy do wszystkich szkół naszej parafii. Polecamy też książkę abp Grzegorza Rysia W Kościele jest miejsce dla wszystkich.
Pisze on o Kościele jako czymś więcej niż instytucja. O wrażliwym i wypełnionym obecnością Boga Kościele św. Franciszka i św. Brata Alberta. Kościele dialogu i świadectwa wiary. Kościele, w którym Bóg objawia się prostaczkom, dokonuje skandalu miłosierdzia i daje szansę każdemu.
Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły: Czesława Korwin, Antonina Pierzchała. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com