1. W poniedziałek Msza św. grupy odnowy w Duchu Św. w sali Św. Ignacego o godz. 19:00, a o 19:30 Msza św. ze wspólnotą Magis+ w kościele.
2. We wtorek uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
3. W środę Msza św. wieczorna z grupą modlitewną im. o. Pio, a po niej spotkanie biblijne w sali Św. Ignacego.
4. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 17.30. Po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi Domowy Kościół.
5. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
6. Apostolstwo Modlitwy spotyka się w piątek na Mszy św. o godz. 17:00 w Sali Św. Ignacego.
7. Msza św. w intencji Radia Maryja w sobotę o godz. 9:00.
8. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i dzieci, które chciałby śpiewać w chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00. Czekamy przy sklepiku.
9. Od przyszłej niedzieli powróci Msza św. o godz. 7:00.
10. W sklepiku można nabyć katechizmy do wszystkich szkół naszej parafii.
11. Wyjazd Kolejarzy do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie w sobotę 12 września. Szczegóły w gablocie.
12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Helena Dąbrowska, Janina Kasperniak, Alicja Radzik, Dorota Radzik, Sylwester Drożdż, Zofia Dobek, Piotr Oleksy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com