FESTYN PARAFIALNY - sobota, 28 maja 2022 r.,  od godz. 13:00 do 20:00  
 

Ogłoszenia

• Dzielimy się radością z tego, że Święcenia Diakonatu przyjął nasz parafianin Przemek Mąka wczoraj na Tajwanie w Tajpej. Polecajmy go Bogu, aby naśladował Dobrego Pasterza.
• Msza św. zbiorowa w intencji mieszkańców z ul. Zygmuntowskiej będzie w poniedziałek o godz. 18:00; natomiast z ulic Żwirki, Wigury, Chodkiewicza i 29 listopada w środę o godz. 18:00.
• Dziś zapraszamy na spotkania małżeńskie tzw. Kawiarenka dialogowa. Tematem spotkania będzie: Warto rozmawiać nawet po ślubie. Jest to dobry czas na spotkanie małżonków przy dobrym cieście z wprowadzeniem Moniki i Marka Oleniacz.
• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W maju i czerwcu Róże Różańcowe modlą się o godz. 17:00.
• Imieninowa Msza św w intencji o. Stanisława Pyszki będzie w poniedziałek o godz. 8:30.

• Dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W maju i czerwcu Róże Różańcowe będą modlić się o godz. 17:00.
• Msza św. ze wspólnotą Magis + w poniedziałek o godz. 19:30.
• Bardzo dziejemy ofiary złożone na caritas.
• We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. W tym dniu porządek Mszy św. jak w niedzielę. Kancelaria będzie nieczynna.
• Spotkanie liderów grup i chętnych do pomocy prze organizacji festynu parafialnego, który wznawiamy po dwóch latach przerwy, w czwartek o godz. 18:45.
• Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 28 maja, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Spowiedź przed pierwszym piątkiem w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.