Zadanie ze zdrapki na dziś:

Załóż odświętny strój na Mszę Św.


 
1. W poniedziałek o godz. 19.30 Msza św. ze wspólnotą Magis Plus.
2. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
3. We środę uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy, którą można oznaczyć drzwi swoich domów, literami K + M + B 2021. Zbierana taca przeznaczona jest na misje.
4. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
5. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00. w czasie adoracji możliwość spowiedzi.
6. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem mediów
i przypominamy o możliwości przyjęcia Komunii św. w niedziele przed ZAKRYSTIĄ w godz. 13:15 – 13:45 i 19:15 – 19:45.
7. Trwają Msze św. kolędowe o godz. 16:30 w intencji mieszkańców kolejnych ulic, których spis jest podany na stronie internetowej i w gablocie.
8. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi w kraju przypominamy o dyspensie od uczestniczenia we Mszy św. udzielonej przez biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o przestrzeganiu wymagań bezpieczeństwa.
9. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają duchowo oraz materialnie.
10. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
11. Komenda Miejsca Policji w Nowym Sączu zwraca się z apelem, szczególnie do osób starszych o rozwagę podczas prowadzenia rozmów telefonicznych z osobami proszącymi o przekazanie pieniędzy. Prosi o nie podejmowanie pochopnych działań, w takich sytuacjach o kontakt z numerem alarmowym 112. Równocześnie informuje, że Policja nigdy nie prosi o przekazywanie pieniędzy.
12. Do wieczności odeszła Halina Warchał. Dobry Jezu a nasz Panie…

życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com