Zadanie ze zdrapki na dziś:

Załóż odświętny strój na Mszę Św.


 

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
2. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
3. Msza św. z grupą o. Pio w środę o godz. 18:00, a po Mszy spotkanie z biblią w kościele.

4. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Domowy Kościół.
5. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00. Podczas adoracji będziemy spowiadać.
6. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem mediów i przypominamy o możliwości przyjęcia Komunii św. w niedziele przed ZAKRYSTIĄ w godz. 13:15 – 13:45 i 19:15 – 19:45.
7. Wszystkim, którzy dotychczas uczestniczyli w Mszach św. kolędowych serdecznie dziękujemy i życzymy Bożego błogosławieństwa.
8. Msze św. kolędowe o godz. 16:30 w intencji mieszkańców kolejnych ulic trwają do piątku włącznie. Spis podany jest na stronie internetowej i w gablocie.
9. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi w kraju przypominamy
o dyspensie od uczestniczenia we Mszy św. udzielonej przez biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o przestrzeganiu wymagań bezpieczeństwa.
10. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają duchowo oraz materialnie.
11. Do wieczności odeszli: Maria Leśniak, Janina Zelek, Barbara Zapolska, Roman Migacz, Stanisława Uszko, Alina Kantor. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com