• Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół Prześladowany
• Z okazji Światowego Dnia Ubogich Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dziś Chlebki Miłosierdzia, a środki uzyskane będą przekazane najuboższym z naszej parafii.
• Msze św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Modlitwa w intencji zmarłych odprawiana jest od poniedziałku do soboty o godz. 17.25 a w niedzielę o godz. 17.55. • Klub Seniora spotyka się w poniedziałki o godz. 9:00.

• Apostolstwo Modlitwy zaprasza na spotkanie modlitewne w poniedziałek o godz. 16:30 • Prośby i podziękowania do św. Ignacego połączone z wypominkami w środę o godz. 17.25.
• Msza św. z okazji Święta Kolejarza za wszystkich pracowników, emerytów, rencistów i ich rodzin będzie w piątek o godz. 13:00.
• Spotkanie dla dzieci od 3 do 6 roku życia – Katecheza Dobrego Pasterza – spotkanie jest realizowane metodą Montessori, odbędzie się w sobotę 12 listopada o godz. 10.00 w DA Strych. Osoby nowe mogą poczekać pod sklepikiem.
• "Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku do kawiarenki przy kościele na randkę przy muzyce, kawie, herbacie i dobrym ciachu. Zaczynamy krótkim wprowadzeniem o godz 16.30 w niedziele 20 listopada. Dla dzieci zapewniamy opiekę - szczegóły rezerwacji na plakacie. Spotkanie poprowadzą Katarzyna i Piotr Piwowar.
• Do wieczności odeszli: Zygmunt Pabisz, Wanda Mizianty, Jerzy Augustyn, Andrzej Kaczwiński, Ryszard Czoch. Dobry Jezu a nasz Panie…
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.


Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.