• Siostry Służebniczki rozprowadzają kalendarze. Zebrane fundusze przeznaczone będą na budowę szkoły w Afryce.
• W tym tygodniu zakończyliśmy pracę przy wymianie wentylacji w lewej nawie kościoła.
• Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku do kawiarenki przy kościele na randkę przy muzyce, kawie, herbacie i dobrym ciachu. Zaczynamy dzisiaj o godz 16.30. Dla dzieci zapewniamy opiekę.

    • Msze św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Różaniec w intencji zmarłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.25 a w niedzielę o godz. 17.55.
• Zapraszamy na Mszę ze wspólnotą Magis + w poniedziałek o godzinie 19.30 do kościoła.
• Klub Seniora spotyka się w poniedziałki o godz. 9:00.
• DA Strych zaprasza studentów na 20 w każdą niedzielę oraz na salki Duszpasterstwa a w przyszłą niedzielę na Adorację po Mszy Świętej w kościele.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Kazimierz Leśniak. Dobry Jezu a nasz Panie…
Nabożeństwa:
• We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• W czwartek po Mszy św wieczornej adorację poprowadzi grupa młodzieżowa Magis
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.