• Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny.
• Msze św. roratne będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00. Przed Mszą o 6.00 będą wystawione świece. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu. Po Mszy okazja do medytacji z Modlitwą w Drodze.
• Roraty dla dzieci będą odbywały się pod hasłem ”Z narodzeniem Jezusa było tak… ” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Na roraty zapraszamy także rodziców, co zapewni bezpieczny powrót dzieci do domu.

• Na naszym parafialnym profilu Facebook przez cały adwent będą ukazywać się propozycje do Modlitwy. Zapraszamy.
• Przed kościołem Caritas rozprowadza "Chlebki miłosierdzia", świece wigilijne oraz opłatki. Zebrane fundusze przeznaczone będą na pomoc najuboższym rodzinom z naszej parafii oraz diecezji.
• Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Zdzisława Wietrzaka będzie w poniedziałek o godz. 8.00 a w intencji o. Andrzeja Barana w środę o godz. 8.30.
• W środę kończy się różaniec za zmarłych i od piątku będzie prowadzony przez Róże Różańcowe.
• W czwartek wspólnota mężczyzn spotykająca się przy naszej parafii zaprasza na Mszę Świętą do sali św. Ignacego o godz 20:15.
• W piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 6:00 i 18.00. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 6.00; Różaniec Fatimski o godz. 9:00 i o godz. 17.00 Msza św. w intencji pracowników Nowomagu oraz ich rodzin.
• W sklepiku można nabyć kalendarz parafialny i Rolnika, opłatki i świece Caritas.
• Na stronie internetowej znajduje się oświadczenie o. Prowincjała w sprawie o. Macieja i ostatnich publikacji.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Szczepan Jeleń, Joanna Dzik, Anna Mazur. Dobry Jezu a nasz Panie…
Nabożeństwa:
• We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.