• Msze św. roratne w dni powszednie są o godz. 6.00 i 18.00.
• Przed Mszą o 6.00 są wystawione świece. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu. Po Mszy okazja do medytacji z Modlitwą w Drodze.
• Roraty dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Na roraty zapraszamy także rodziców, co zapewni bezpieczny powrót dzieci do domu.
• Po świętach z kolędą udamy się do tych, którzy zgłoszą swoje adresy do 21 grudnia przez naszą stronę internetową lub przez wypełnienie kartki i wrzucenie do skrzynki, która jest przy ołtarzu Matki Bożej. Szczegółowy rozkład kolędy podamy w ogłoszeniach.
• Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• Spotkanie z misjonarzem o. Andrzejem Leśniarą będzie w poniedziałek o godz. 19:30 w kawiarence.

• Przed kościołem Caritas rozprowadza świece wigilijne i opłatki. Przed ołtarzem Matki Boskiej wystawiona jest skarbona Caritas oraz kosz. To świąteczne akcje pomocowe dla najuboższych z naszej parafii i diecezji.
• Spotkanie z serii „Bóg-Honor-Ojczyzna”, temat: "85-lecie Kolei Górskiej w Krynicy" zaprezentuje Leszek Zakrzewski, odbędzie się we wtorek o godz. 18:30 w sali Św. Ignacego. Szczegóły na plakacie.
• Spotkanie biblijne będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
• W czwartek od godz. 14.00 do 17.30 wydawane będą świąteczne bony rodzinom objętym pomocą parafialnego Caritasu.
• Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku do kawiarenki przy kościele na randkę przy muzyce, kawie, herbacie i dobrym ciachu. Zaczynamy krótkim wprowadzeniem o godz 16.30 przyszłą niedzielę. Dla dzieci zapewniamy opiekę - szczegóły rezerwacji na plakacie.
• W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje, które poprowadzi dominikanin o. Wojciech Jędrzejewski.
• 1 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 12:30, będziemy obchodzić jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55-lecie i więcej. Prosimy o zgłoszenie udziału.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Maria Kasieczko i Marian Repel. Dobry Jezu a nasz Panie…

Nabożeństwa:
• We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek o godz. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, apo Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa o. Pio.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.