• Trwają rekolekcje, które prowadzi dominikanin o. Wojciech Jędrzejewski. Kazania rekolekcyjne będą w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 6:00, 8:00, 16:30 i 18:00. W Poniedziałek dodatkowa Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 19.30. Intencje z godz. 8:30 będą w te dni odprawiane o godz. 8.00.
• Zapraszamy małżeństwa do kawiarenki na spotkanie, które odbędzie się dzisiaj o godz 16.30. Dla dzieci zapewniamy opiekę. Szczegóły na plakacie.
• Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej gazetki Bethania, zachęcamy do czytania.
• Msze św. roratne od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 i 18.00 dla dzieci.
• Spowiadamy od poniedziałku do środy od godz. 6:00 do 9:00 oraz od 15:00 do 18:30; w czwartek i piątek od godz. 6:00 do 19:00, a w sobotę, Wigilię od godz. 6:00 do 14:00. W pierwszy i drugi dzień świat nie spowiadamy.
• Nabożeństwo do św. Ignacego w środę o godz. 17.30.
• W sobotę Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Msze św. rano według zwykłego porządku. Po południu Mszy św. nie będzie. Pasterki będą o godz. 22:00 z udziałem dzieci i o godz. 24:00.
• Po świętach z kolędą udamy się do tych, którzy zgłoszą swoje adresy do środy przez naszą stronę internetową lub przez wypełnienie kartki i wrzucenie do skrzynki, która jest przy ołtarzu Matki Bożej. Szczegółowy rozkład kolędy podamy w ogłoszeniach. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania Kolędy.

• Przed kościołem Caritas rozprowadza świece wigilijne i opłatki. Przed ołtarzem Matki Boskiej wystawiona jest skarbona Caritas oraz kosz. To świąteczne akcje pomocowe dla najuboższych z naszej parafii i diecezji.
• w sobotę kancelaria parafialna nieczynna.
• Na Pasterce o godz. 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim za 9-cio miesięczną modlitwę. 

• 1-go stycznia, podczas Mszy św. o godz. 12:30, będziemy obchodzić jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55-lecie i więcej. Prosimy o zgłoszenie udziału.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Aleksandra Lach, Bogusława Lupa, Marek Kiełbasa. Dobry Jezu a nasz Panie…

Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek o godz. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Ruch Obrony Życia.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.    

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.