• Przeżywamy radość z narodzin Zbawiciela. Niech te dni świąteczne upłyną w duchu radości, pokoju i pojednania. Niech dobro zapanuje nad złem i otworzy nas na Miłość płynącą z nieba. Bóg się rodzi, moc truchleje.
▪ Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu kościoła na obchody świąt. Dziękujemy tym, którzy przez okres adwentu uczestniczyli w Roratach, przynosili słodycze dla dzieci. Szczególne podziękowanie kierujemy do s. Grażyny, p. organistów, p. Mariana, ojców z Krakowa i Mysłowic. Serdeczne - Bóg zapłać.
• Jutro św. Szczepana. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
• Z tyłu kościoła wyłożone są kartki z informacjami na temat kolędy dla osób które zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie.
• W czwartek kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach przedpołudniowych.
• W sobotę ostatni dzień starego roku. Msze św. po południu o godz. 16.30 i 18.00. Nabożeństwo z dziękczynieniem za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w minionym roku, będzie o godz. 17.30.

• Jubileusze małżeńskie będziemy obchodzić 1 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30, bardzo prosimy o zgłaszanie jubilatów da kancelarii parafialnej.
 

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, Życzymy Wam wiele Bożego błogosławieństwa i pokoju.  

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.