• Kolędę rozpoczynamy w niedziele i święta o godz. 15:00 a w pozostałe dni o godz. 16:00. Kolęda dodatkowa będzie 9 stycznia. Szczegóły na stronie internetowej i gablocie.
• W poniedziałek o godz. 9.00 spotkanie Klubu Seniora. Zapraszamy.
• Msza św. ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30.
• We wtorek uroczystość Najświętszego Imienia Jezus, święto tytularne Towarzystwa Jezusowego. Nab. o godz. 17.30
• Z racji kolędy spowiedź tylko podczas Mszy św.
• Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy, którą oznaczamy drzwi swoich domów, pisząc: K + M + B 2023. Porządek Mszy św. niedzielny. Z racji uroczystości post od pokarmów mięsnych w tym dniu nie obowiązuje. Spowiadamy podczas Mszy św.
• Dzieci będą rozprowadzać na placu kościelnym pakiety Trzech Króli a zebrane ofiary dofinansują wyjazd dzieci na ferie zimowe do Opola. Taca przeznaczona będzie na misje.

• O godz. 10.30 z ul. Gwardyjskiej w kierunku sądeckiego Rynku wyruszy Nowosądecki Pokłon Trzech Króli. Zapraszamy.
• Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w godzinach przedpołudniowych.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6:00. Różaniec fatimski po Mszy św. o godz. 8:30. Śniadanie dla dzieci po Mszy św. o godz. 8:30. Zapraszamy.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Ewa Krzak, Stanisława Gibel, Maria Majka, Daniel Kociołek. Dobry Jezu… 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego NOWEGO ROKU.    

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.