Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

• Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
• Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• W poniedziałek o godz. 9.00 spotkanie Klubu Seniora.
• Serdecznie zapraszamy na 62. spotkanie "Bóg-Honor-Ojczyzna" we wtorek o godz. 18.00 w sali św. Ignacego. Wspólne kolędowanie poprowadzą Tomasz Wolak i Jan Kłoskowski.
• Spotkanie biblijne odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.

• Msza św. w intencji AM i Żywego Różańca będzie w piątek o godz. 8:30 a po niej adoracja.
• Katecheza Dobrego Pasterza - spotkanie realizowane metodą Montessori dla dzieci od 3 do 6 roku życia, odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salkach DA Strych.
• Zapraszamy na RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ przy muzyce, kawie, herbacie i ciachu, a dla dzieci opieka! Niedziela, godz. 16:30. Kawiarenka.
• Msza Świętą w intencji: o dobrą sesję będzie w przyszłą niedzielę o godz. 20:00. DA STRYCH zaprasza studentów i wykładowców.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Aleksander Paprocki i Zygmunt Różycki. Dobry Jezu…

Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek o godz. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Domowy Kościół.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.