• Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
• Spotkanie Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 9.00. Zapraszamy.
• Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy we wtorek o godz. 17:30.
• Spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna z okazji 160 rocznicy wybuchu powstania styczniowego o godz. 18:30 w sali Św. Ignacego. Prelekcję wygłosi pan Bogdan Potoniec a spotkanie śpiewem uświetni muzycznie Tomasz Wolak.
• Nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli w środę o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym,, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.

• Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w czwartek o godz. 17:30 a po Mszy wieczornej adorację poprowadzi grupa Matki Bożej Pielgrzymującej.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w piątek od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.
• Msza św. w intencji Domowego Kościoła w sobotę o godz. 18.00.
• Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku do kawiarenki przy kościele na randkę przy muzyce, kawie, herbacie i dobrym ciachu. Zaczynamy o godz 16.30 przyszłą niedzielę, 19 lutego. Dla dzieci zapewniamy opiekę - szczegóły rezerwacji na plakacie. Tematem spotkania będzie: „Jak radzić sobie z trudnymi emocjami”.
• W sklepiku przy kościele do nabycia książki religijne, prezenty na różne okazje, prasa wystawiona jest z tyłu kościoła.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Alicja Nowak i Stefania Orzeł. Dobry Jezu…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.