• Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach rozpoczynamy od poniedziałku do soboty o godz. 17.20 a w niedzielę o godz. 17.50. W każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 odprawiane są Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Na bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe.
• Msza św. ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30, zapraszamy również osoby nie związane ze wspólnotą. • We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. • W środę wieczorna Msza św. z grupą o. Pio.

• W czwartek adorację poprowadzi Domowy Kościół.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od 15:00. Spowiedź od 15:30.
• Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację w piątek po Mszy św. o godz. 8:30.
• W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu, zapraszamy na Patriotyczne Śpiewanie, które rozpocznie się o godz. 16.00. O godzinie 18.00 w kościele zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
• Rekolekcje filmowe będą w piątek o godz. 17:30. Szczegóły na plakacie.
• W sklepiku mamy duży wybór Kalendarzy religijnych na 2024 oraz kartki okolicznościowe
• Grupa 12 kroków ku pełni życiu zaprasza na spotkania. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Za tydzień dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
• Zapraszamy małżeństwa i przyszedłem małżeństwa na zabawę „Dancing Caffe” dnia 18 listopada od 19.00. Szczegóły na plakacie.

• Do wieczności odszedł Jerzy Cieloch. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.