Ekstremalna Droga Krzyżowa


W dniu 15 marca b.r. Mszą Świętą o godzinie 19:30 ruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii.
Szczegóły i zapisy na stronie EDK.ORG.PL - rejon: EDK Nowy Sącz Kolejowa NSPJ

możliwość zapisu
 

• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji.
• We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Msza św. w int. bpa Andrzeja Jeża z okazji 14 rocznicy wyboru będzie we wtorek o godz. 18:00.
• W czwartek adorację poprowadzi Magis +.
• Dodatkowa spowiedź przed I-piątkiem w środę i czwartek od godz. 15:30.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Zdzisława Wietrzaka będzie we wtorek o godz. 8.00 a w intencji o. Andrzeja Barana w czwartek o godz. 8.00.
• W czwartek kończy się różaniec za zmarłych i od piątku będzie prowadzony przez Róże Różańcowe.

• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od 15:00. Spowiedź od 15:30 a Msza św. dla dzieci o godz. 16.30
• Dzieci zapraszamy też w sobotę na Mszę św. o godz. 8:30 i na śniadanie po niej.
• Różaniec fatimski w sobotę, po Mszy św. o godz. 8:30.
• W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci po Mszach o godz. 11:00 i 15:30.
• Rozpoczęcie rekolekcji w Życiu Codziennym w środę o godz. 18:40 w sali św. Ignacego.
• Jubileusze małżeńskie będziemy obchodzić w niedzielę Świętej Rodziny, 31-go grudnia, podczas Mszy św. o godz. 12:30. Prosimy o zgłoszenie w kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie małżeństw, które w tym roku obchodzą 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55-lecie i więcej.
• W sklepiku do nabycia: Świece wigilijne, opłatki, kalendarze na 2024 oraz książeczki dla dzieci na Adwent i Boże Narodzenie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Alicja Wrońska, Jarosław Nowak, Zofia Skalska i Maria Kołdras. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com