• o. Leszek Wilczak złoży ostatnie śluby zakonne podczas Mszy św. w piątek o godz. 18:00.
• Msza św. w intencji o. Zdzisława Wietrzaka z okazji 60 rocznicy swięceń będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12:30.
• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwa czerwcowych.
• Randka Małżeńska pt. „Niespodzianka” rozpocznie się dziś o godz. 16:30. Szczegóły w gablocie.
• Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla SP 8 będzie w poniedziałek o godz. 11:00, dla szkół średnich w piątek o godz. 8:00 a dla SP 7 i SPLOT będzie w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.
• Msza św. w intencji mieszkańców ulic Żwirki, Wigury, Chodkiewicza i 29 listopada będzie w poniedziałek o godz. 18:00. Msza z Magis+ o godz. 19:30.

• We wtorek Msza św. dla kolejarzy o godz. 15:15. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Odnowa w Duchu św..
• W piątek nie będzie Mszy św. o godz. 8:30.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15.00. Spowiadamy od 15:30.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszły Władysława Witowska i Natalia Szczerba. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com