Drodzy ludzie na ziemi,
Widzę, że trudno wam znaleźć właściwe podejście do koronawirusa. To nie jest dziwne. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci nauka poczyniła taki postęp, że można było uwierzyć, że rozwiązanie każdego problemu można znaleźć w mgnieniu oka. Teraz na całym świecie staje się jasne, że to złudzenie. Dla wielu z was tworzy to dezorientację. jest to dość mylące.
Sam zmagałem się z przewlekłą chorobą od ponad trzydziestu lat. Jako przełożony generalny szybko rosnącego zakonu jezuitów przez piętnaście lat miałem do czynienia ze wszystkimi możliwymi i niemożliwymi problemami każdego dnia. Chciałbym dać wam cztery wskazówki, jak przetrwać te trudne czasy. Są zaczerpnięte z mojego własnego doświadczenia.

1. W czasie trwania koronawirusa, słuchaj lekarzy, naukowców i właściwych władz, jakby to był sam Bóg. Nawet jeśli nie zgadzasz się z ich decyzjami lub nie rozumiesz ich dobrze, z pokorą zaakceptuj, że warto polegać na ich wiedzy i doświadczeniu. Da ci to czyste sumienie i pozwoli ci wnieść swój wkład w rozwiązanie kryzysu.
2. Strzeż się strachu. Strach nigdy nie pochodzi od Boga i nie prowadzi do Boga. Strach często podpowiada wszystkie możliwe powody, dla których powinieneś się bać. Wiele z nich jest prawdziwych. Ale nie musisz się tego bać. Pan troszczy się teraz również o ciebie. Wiem to z dobrze poinformowanego źródła niebieskiego. Doświadczenie pokazuje, że Bóg potrafi pisać prosto po zakrzywionych liniach ziemskich. Odważ się w to uwierzyć.
3. W czasach kryzysu mniej czerpiesz z korzyści, lecz więcej z modlitwy. Otwórz się i przyjmij Jego miłości. To najlepsze antidotum na strach.
4. Wreszcie, nie zapomnij żyć i cieszyć się życiem w tym wszystkim. Cokolwiek się stanie, każda otrzymana sekunda jest wyjątkowym i cennym prezentem. Koronawirus nie może nic zrobić, aby to zmienić.
Jednoczę się z tobą w wiecznej modlitwie,
+ Ignacy

jesuits.eu

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com