Ulice naszej parafii:
Asnyka,
Barlickiego,
Batorego,
Bilinskiego,
Borelowskiego,
Ceglana,
Chałubińskiego,
Chłopickiego (do toru kol.),
Chodkiewicza,
Czackiego,
Czecha,
Daszyńskiego,
Dembińskiego,
Fredry,
Graniczna (nry parzyste),
Grodzka (nry parzyste do ul. Sienkiewicza),
Grota-Roweckiego,
Grottgera,
Grunwaldzka, (do ul. Zielonej, nry 1-29, 2-30),
Jana Pawła II,
Jeziorańskiego,
Kapuscińskiego,
Karłowicza,
Kasprowicza,
Kolejowa,
Kossaka,
Krajewskiego,
Krasickiego,
Kusocińskiego,
Kustronia (nry nieparzyste),
Lechicka,
Limanowskiego,
29 Listopada,
Lubomirskich,
Łącznik,
1 Maja,
Małeckiego,
Marka Zygmunta,
Marusarzówny,
Nawojowska (do wiaduktu nry parzyste, za wiaduktem cala do ul. Granicznej nry 114 i 129),
Niedziałkowskiego,
Okrzei,
Orawska,
Orkana,
Piękna,
Podhalańska,
Podmłynie,
Prądzyńskiego,
Pułaskiego,
I Pułku Strzelców Podhalańskich,
Radziecka (nry nieparzyste),
Rapfa,
Reja,
Rodziewiczówny,
Rycerska,
Sabały,
Sienkiewicza (od ul. Grodzkiej do ul. Szujskiego ? nry nieparzyste, potem cala do ul. Kolejowej, parzyste od nr 42),
Słoneczna,
Solskiego,
Sowińskiego,
Spiska,
Stroma,
Szczepanowskiego,
Szopena,
Szujskiego (od ul. Kunegundy do ul. Sienkiewicza nry parzyste, potem cala tj. nry 1-13 oraz 10-18),
Tartaczna,
Traugutta (nry 1-16),
Turskiego,
Udzieli,
Warszewicza,
Waryńskiego,
Węgierska (nry 1-53 oraz 2-60),
Wiatra,
Wigury,
Wyspiańskiego,
Zamenhoffa,
Zamoyskiego,
Zawiszy Czarnego (do ul. Grunwaldzkiej),
Zielona,
Zygmuntowska,
Żeligowskiego,
Żółkiewskiego,
Żwirki,
Źródlana.

Drodzy ludzie na ziemi,
Widzę, że trudno wam znaleźć właściwe podejście do koronawirusa. To nie jest dziwne. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci nauka poczyniła taki postęp, że można było uwierzyć, że rozwiązanie każdego problemu można znaleźć w mgnieniu oka. Teraz na całym świecie staje się jasne, że to złudzenie. Dla wielu z was tworzy to dezorientację. jest to dość mylące.
Sam zmagałem się z przewlekłą chorobą od ponad trzydziestu lat. Jako przełożony generalny szybko rosnącego zakonu jezuitów przez piętnaście lat miałem do czynienia ze wszystkimi możliwymi i niemożliwymi problemami każdego dnia. Chciałbym dać wam cztery wskazówki, jak przetrwać te trudne czasy. Są zaczerpnięte z mojego własnego doświadczenia.

1. W czasie trwania koronawirusa, słuchaj lekarzy, naukowców i właściwych władz, jakby to był sam Bóg. Nawet jeśli nie zgadzasz się z ich decyzjami lub nie rozumiesz ich dobrze, z pokorą zaakceptuj, że warto polegać na ich wiedzy i doświadczeniu. Da ci to czyste sumienie i pozwoli ci wnieść swój wkład w rozwiązanie kryzysu.
2. Strzeż się strachu. Strach nigdy nie pochodzi od Boga i nie prowadzi do Boga. Strach często podpowiada wszystkie możliwe powody, dla których powinieneś się bać. Wiele z nich jest prawdziwych. Ale nie musisz się tego bać. Pan troszczy się teraz również o ciebie. Wiem to z dobrze poinformowanego źródła niebieskiego. Doświadczenie pokazuje, że Bóg potrafi pisać prosto po zakrzywionych liniach ziemskich. Odważ się w to uwierzyć.
3. W czasach kryzysu mniej czerpiesz z korzyści, lecz więcej z modlitwy. Otwórz się i przyjmij Jego miłości. To najlepsze antidotum na strach.
4. Wreszcie, nie zapomnij żyć i cieszyć się życiem w tym wszystkim. Cokolwiek się stanie, każda otrzymana sekunda jest wyjątkowym i cennym prezentem. Koronawirus nie może nic zrobić, aby to zmienić.
Jednoczę się z tobą w wiecznej modlitwie,
+ Ignacy

jesuits.eu

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com