Ogłoszenia

• Msze św. roratne są w dni powszednie o godz. 6.00 a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty zaś o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Prosimy rodziców by przychodziły z dziećmi.
• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone są na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji. Świąteczne bony żywnościowe dla podopiecznych Caritas wydawane będą 14.12.2023 tj w czwartek godz 14.00 -17.30
• W poniedziałek zapraszamy na modlitwę o godz. 19:30.
• Spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna pt. "Tam gdzie lwowskie śpią Orlęta... będzie we wtorek o godz. 18:30 w sali Ignacego.
• W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.

• Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Po Mszach modlitwa na zakończenie Synodu Tarnowskiego.
• Msze św. roratne będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00. Przed Mszą o 6.00 będą wystawione świece. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu.
• Roraty dla dzieci będą odbywały się pod hasłem ”Każda ziemia może być święta” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Na roraty zapraszamy także rodziców, co zapewni bezpieczny powrót dzieci do domu.
• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Krystiana Juchy będzie w poniedziałek o godz. 8:30.
• Również w poniedziałek Msza ze wspólnotą Magis + o godzinie 19.30.
• W czwartek adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne. .
• W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00. O godz. 12:00 zapraszamy na adorację "Godzina Łaski". W tym dniu Odpust w parafii Matki Bożej Niepokalanej. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.