Ogłoszenia

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia festynu parafialnego. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 8, benefaktorom, sponsorom oraz osobom, które pomagały w przygotowaniu festynu. W waszej intencji odprawimy Mszę św. 31 maja o godz. 18:00
• Dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę przed dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy w sposób szczególny osobą prowadzącym modlitwę i animującym śpiew.
• Msze Święte zbiorowe za mieszkańców: W poniedziałek z ulicy Niedziałkowskiego, we czwartek z ulicy Borelowskiego i Krajewskiego i ulicy Barlickiego. Msze odprawiane są o godz. 18:00.
• Msze św. przy kapliczkach na zakończenie majówek będą odprawiane: przy ul. Rapfa dziś o godz. 18.00, przy ul. Dębińskiego we wtorek o godz. 18.00, przy zbiegu ulic Grodzka i Sienkiewicza we środę o godz. 18:00.
• W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 15.15, 16.30 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

• Dziś randka małżeńska pt. „Budowanie więzi z dziećmi” rozpocznie się o godz. 16:30. Szczegóły w gablocie.
• Nabożeństwa majowe są codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.
• Klub seniora spotyka się jutro o godz. 9:00, a Apostolstwa Modlitwy o godz. 16:30 w sali JP. Msza św. wieczorna w intencji uczestników majówek przy ulicy Grodzkiej.
• We wtorek Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy odbędzie się o godz. 15.15. Po Mszy spotkanie.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. O godz. 18:00 Msza św. w intencji mieszkańców Zamenhofa 4 a-b-c-d a po niej adorację poprowadzi wspólnota Magis.
• W piątek koronka o godz. 15.00, możliwość spowiedzi od 15.30.
• Zapraszamy na festyn, który odbędzie się w sobotę, w programie między innymi występ kapeli Ciupaga. Wszelkie dary serca na festyn, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Również w sobotę zapraszamy na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego od godz. 19:30 w kościele.
• Jezuickie Centrum Edukacji (przy Piotra Skargi 10) zaprasza uczniów klas ósmych z rodzicami na dzień otwarty do liceum jezuitów, który odbędzie się 26 maja od godz. 14:00 do 17:00. Szczegóły na stronie www.jce.edu.pl, ulotkach i plakatach.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.