JEDEN DRUGIEGO BRZEMIONA NOŚCIE (Ga 6.2)


Piękne dopełnienie przykazania miłości i bardzo konkretna nauka aby to przykazanie wypełniać, aby dostrzegać bolączki i potrzeby innych, oraz znajdować wolę i sposoby jak im zaradzić . A jedno na pewno zawsze możemy , nosić innych w modlitwach, modlitwa wiele może.

CARITAS PARAFIALNY DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB WSPARLI PRZEDŚWIĄTECZNE BOŻONARODZENIOWE AKCJE CHARYTATYWNE NA TERENIE NASZEJ PARAFII. DZIĘKUJEMY ZA HOJNOŚĆ, WRAŻLIWOŚĆ NA UBÓSTWO, OKAZANE SERCE I MODLITWĘ.

89 rodzin -podopiecznych parafialnego Caritas otrzymało bony na zakup świątecznej żywności.

1600 świec wigilijnych trafiło na świąteczne stoły, a zebrane środki pomogą w rehabilitacji i leczeniu dzieci z rodzin przeżywających trudności materialne . Dziękujemy za pomoc młodzieży z Magisu ,która chętnie angażuje się we współpracę z Parafialnym Caritasem. Szczególne dzięki Kacprowi ,który organizuje nasze współdziałanie.
Produkty żywnościowe zebrane w siedmiu sklepach trafią poprzez Parafialny Caritas w najbliższych miesiącach do najbiedniejszych rodzin.
Dziękujemy szczególnie Delikatesom Centrum przy ul Zygmuntowskiej nie tylko za umożliwienie zbiórki żywności ale również za przekazaną żywnościową darowiznę.
Dziękujemy za miłą współpracę kierownictwu i personelowi sklepów:

"Hala Gorzkowska" ul Magazynowa

PSS Społem" LACH" ul Grodzka

PSS Społem ul Kolejowa

PSS Społem ul. Kr. Jadwigi

Delikatesy "Centrum" ul. Żółkiewskiego

"Biedronka" ul Zielona

Dziękujemy za przekazane darowizny, życzliwość i ofiarność Prezesom Banku Spółdzielczego przy ul Batorego ,Zarządowi Spółki Huzar i Firmie Prospona.
Szczere podziękowanie pani Magdalenie Śliwie za inicjatywę i klasowe "wycieczki "do Caritasu z darami przygotowanymi przez dzieci i młodzież ze szkoły SPLOT ul.Żółkiewskiego, dla ubogich z naszej Parafii. Również dzieci i młodzież ze szkoły nr 15 - ul.29 Listopada i pani Bogumiła Niemiec, zorganizowali kilkanaście wypełnionych po brzegi kartonów z żywnością . Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcjom Szkół, Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom. Doceniamy wasze starania i dziękujemy, że wsparliście naszych podopiecznych na ten święty czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Panu Sebastianowi, Maciejowi i Januszowi za systematyczna pomoc finansową, za przelewy na konto parafialne Caritas, za ofiary złożone u o.proboszcza i bezpośrednio w Caritasie, wielkie Bóg zapłać! Ojcu proboszczowi Bogdanowi Długoszowi za opiekę duchową i za wszelkie czynione dobro. Warto nadmienić, że środki finansowe dla ubogich pozyskujemy w dużej mierze, również ze skarbony wystawionej w kościele na czas adwentu .Dziękujemy wszystkim anonimowym darczyńcom. Bóg widzi hojność i dobre serce. Słowa wdzięczności dla Wszystkich ,którzy ofiarnie posługują w punkcie Caritas nie tylko od święta, ale regularnie przez cały rok, niosąc pomoc potrzebującym.
 

NIECH BÓG WYNAGRODZI WSZELKI TRUD TYM, KTÓRZY Z TROSKĄ PODEJMUJĄ DZIEŁO CARITAS W NASZEJ PARAFII !!

Marta Janków
 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com