Witam was bardzo serdecznie.
 

Oto kilka ogólnych informacji dla osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

  • Klasa szósta. Proszę i zachęcam do uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej oraz w pierwszy piątek miesiąca w dowolnym kościele.
  • Klasa siódma. Proszę i zachęcam do uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej oraz w pierwszy piątek miesiąca w kościele kolejowym, o godz. 19.30 wraz ze wspólnotą MAGIS. A po mszy zapraszam na salki MAGISu.
  • Klasa ósma. Poza mszą niedzielną i pierwszopiątkową (proszę i zachęcam do uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej w dowolnym kościele, oraz w pierwszy piątek miesiąca w kościele naszym, kolejowym, o godz. 19.30 wraz ze wspólnotą MAGIS. A po mszy zapraszam na salki MAGISu), przewidziane są dla was spotkania formacyjne. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu o godz. 19.00 w salach parafialnych, w drugi wtorek miesiąca.


Do bierzmowania zapisują się jedynie uczniowie klas ósmych, za pośrednictwem formularza. Zapisy trwają do końca września. Link do formularza: tu kliknij

Spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania odbędzie się w kościele 26 września o godz. 18:40

Bierzmowanie może przyjąć osoba wierząca, ochrzczona, praktykująca systematycznie wiarę, żyjąca w zgodzie z zasadami wiary chrześcijańskiej, biorąca udział w spotkaniach przygotowujących do udzielenia tego sakramentu.

o. Leszek Wilczak SJ


 


Dla tych spośród was, którzy pragną doświadczyć więcej, bardziej i głębiej radości wiary, szukając Pana Boga w swojej codzienności, istnieje możliwość doświadczenia bycia razem w grupie młodych, wspólnej modlitwy, dzielenia się w małych grupkach, zabawy oraz różnych kreatywnych aktywności we wspólnocie młodzieżowej MAGIS, działającej w naszej parafii. Tygodniowy program naszej grupy, której jestem Moderatorem, wygląda następująco:

  • niedziela, godz. 9.30 msza święta młodzieżowa
  • wtorek, godz. 18.00 spotkania biblijne
  • czwartek, godz. 19.30 wspólna modlitwa
  • piątek, godz. 19.30 msza święta młodzieżowa a po niej spotkanie na salkach
  • w pozostałych dniach działają małe grupki formacji i dzielenia

Po więcej informacji na temat spotkań przygotowujących do bierzmowania oraz informacji na temat MAGIS, można pisać na adres: [email protected]

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com