• Dziś wychodzi nowy numer Bethanii. Zachęcamy do lektury.
• Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w chórkach na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w salkach dla dzieci.
• Spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania odbędzie się 26 września o godz. 18:40. Do bierzmowania zapisują się jedynie uczniowie klas ósmych. Zapisy poprzez formularz umieszczony na stronie parafialnej w zakładce bierzmowanie.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie z Biblią w środę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie odbędzie się w kościele a będzie dotyczyło medytacji ignacjańskiej. Serdecznie zapraszamy.

• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzi Grupa o. Pio.
• Na ulicach miast całego świata w czwartek o godz 15.00 zbierają się ludzie by wspólnie modlić się koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy również Ciebie. Szczegóły w gablocie.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy, a od 15:30 spowiedź.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Tradycyjna Procesja Różańcowa wyruszy w przyszłą niedzielę spod pomnika św. Jana Pawła II na sądeckim rynku o godz.18.00.
• Do wieczności odszedł: Jan Popko. Dobry Jezu a nasz Panie…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com