• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• W poniedziałek rozpoczęcie seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym o godz. 18:30 w sali Św. Ignacego, a Modlitwa Uwielbienia o godz. 19.30 w kościele. Zapraszamy.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. Spotkanie z serii Bóg-Honor-Ojczyzna o godz. 18:30. Prelekcję pt. „O herbie i herbach na ratuszu” wygłosi Wiesław Piprek.
• W środę Msza św. z grupą o. Pio o godz. 18.00 po niej spotkanie Biblijne w kościele.
• W czwartek adorację poprowadzi Grupa o. Pio.
• Adoracja Apostolstwa Modlitwy w piątek po Mszy św. o godz. 8.30.
• Właściciel udostępnił parking dla przyjeżdżających do naszego kościoła i jest on otwarty w niedziele od 5:30 do 21:15, a znajduje się przy Ośrodku Chirurgi Oka, wjazd od ul. 1 maja, ostatni wjazd przed Dworcem MZK po lewej stronie. Dziękujemy za życzliwość.

• W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
• Klub inteligencji Katolickiej zaprasza na koncert Jana Pietrzaka. Szczegóły na plakacie.
• Przy bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
• Do 20 października można zgłaszać pomysły do Budżetu Obywatelskiego
• W przyszłą niedzielę kolejne spotkanie dla małżeństw pt: „Walka duchowa w małżeństwie” odbędzie się w kawiarence. Szczegóły na plakacie.
• Pielgrzymka kolejarzy na Jasną Górę od będzie się w dnia 4 i 5 listopad. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Sebastian Szczepaniak, Marian Konstanty i Zofia Chruślicka. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.  

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com