• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
• Dziś kolejne spotkanie dla małżeństw pt: „Walka duchowa w małżeństwie” odbędzie się w kawiarence o godz. 16:30. Szczegóły na plakacie.
• W poniedziałek o godz. 19.30 Msza Święta ze wspólnotą Magis +.

• We wtorek o godzinie 15:15 Msza Święta w intencji członków Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W czwartek adorację poprowadzi Klub Seniora.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od 15:00. Spowiadamy od 15:30
• W sobotę o godz. 10:00 Katecheza Dobrego Pasterza dla dzieci od 3 do 6 lat. Spotkanie odbywa się na salkach DA Strych.
• Przy bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
• Właściciel udostępnił parking dla przyjeżdżających do naszego kościoła i jest on otwarty w niedziele od 5:30 do 21:15, a znajduje się przy Ośrodku Chirurgii Oka, wjazd od ul. 1 maja. Dziękujemy za życzliwość.
• Pielgrzymka kolejarzy na Jasną Górę od będzie się w dnia 4 i 5 listopada. Szczegóły na plakacie.
• DA STRYCH zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 19:30 oraz do Zespołu Muzycznego – spotkania w niedzielę o 17:40 na salkach DA.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Włodzimierz Kalisz, Jerzy Oramus, Antoni Olszowski, Grzegorz Mróz, Ryszard Jeż. Dobry Jezu a nasz Panie…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com