• W poniedziałek zapraszamy na Modlitwę Uwielbienia o godz. 19.30
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie „Bóg – Honor – Ojczyzna” poświęcone 100. rocznicy utworzenia LOPP we wtorek o godz. 18.30 w Sali św. Ignacego.
• W środę POPIELEC - rozpoczynany okres Wielkiego Postu. Jest to czas wyjątkowy. Dlatego przez okres Wielkiego Postu będzie wystawiony koszyczek do którego będzie można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji. Każdy kto zabierze intencję od kogoś innego zobowiązuje się do jednodniowego postu w dowolnej formie w ciągu tygodnia następującego po danej niedzieli. Poczujmy się w ten sposób też wspólnotą.
• W środę Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00. W czasie Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post od mięsa i post ścisły, czyli trzy posiłki w ciągu dnia w tym jeden do syta. Spotkanie biblijne po Mszy św. o godz. 18:00.

• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzi Apostolstwo Matki Bożej Pielgrzymującej.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30. Nie będzie Mszy Świetej o godz. 19:30.
• W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16:15 i 17:30.
• Zapraszamy na spotkanie dla małżonków – zatytułowane: „ W głowie się nie mieści - czyli z nastolatkiem pod jednym dachem”. Które odbędzie się w niedzielę 18 lutego o godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegóły i informacje o zapisach na plakatach.
• W Wielkim Poście zapraszamy na Rekolekcje w Życiu Codziennym. Jest to forma, która nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli. Rozpoczęcie w czwartek 29 lutego o godz. 18:40 w sali św. Ignacego.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Stanisław Gubała i Adam Mucha. Dobry Jezu a nasz Panie…

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com