"Pamiętajmy o tym zawsze: tylko wtedy, gdy jesteśmy zdolni do dzielenia się, wzbogacamy sie naprawdę. "

Papież Franciszek

    Adwent , to czas pobożnego i radosnego przygotowania do Narodzin Chrystusa. Grudzień, to miesiąc, który dużo silniej niż pozostałe kojarzy nam się z obdarowywaniem innych. CARITAS, prowadzi przedświąteczne akcje i zachęca do wsparcia osób, którym wiedzie się gorzej. Można kupić świecę, włożyć coś do kosza podczas zbiórki zywności, wrzucić "parę groszy" do skarbony w kościele. Liczy się każda najdrobniejsza pomoc.
    Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie światecznej zbiórki żywności do koszy CARITAS w sklepach w dniach 18-23.12.2015 r.

Kosze parafialnej CARITAS będą wystawione w sklepach:

PSS "SPOŁEM" ul. Kolejowa,
PSS "SPOŁEM" ul. Św. Królowej Jadwigi,
PSS "SPOŁEM"- "LACH" ul. Grodzka,
FRESHMARKET ul. Limanowskiego 1,
FRESHMARKET ul. Barbackiego 121a,
ECO SUPERMARKET ul. Barbackiego 81,
ABC- P. Pyzikowie ul. Strzelców Pohalańskich 16,
MG POLSKA A. Jarzębak ul. Browarna 26b.

   Już teraz dziękujemy za życzliwość i chęć dzielenia się z innymi "czym możecie". Pozyskania żywność zostanie przekazana nieodpłatnie w formie paczek zywnościowych najuboższym rodzinom z terenu naszej parafii na Święta Bożego Narodzenia.

   Zachęcamy do nabywania świec Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód uziskiwany ze sprzedaży świec przeznaczony jest na pomoc dzieciom cierpiącym z powodu ubóstwa, niedożywienia i choroby.

Caritas informuje, że paczki świąteczne będą wydawane 19.12.2015 od godz.13.00. Paczki otrzymają osoby, które dostarczyły aktualne zaświadczenia o dochodach.
    Wszystkim, którzy włączają się w dzieło CARITAS, Wolontariuszom, Darczyńcom i Przyjaciołom oraz naszym drogim Podopiecznym, składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. By w nas i wokół nas rodziło się jak najwięcej dobra, które przynosi Narodzenie Boga.

Zespół CARITAS z ojcem PROBOSZCZEM

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com