Ekstremalna Droga Krzyżowa


W dniu 15 marca b.r. Mszą Świętą o godzinie 19:30 ruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii.
Szczegóły i zapisy na stronie EDK.ORG.PL - rejon: EDK Nowy Sącz Kolejowa NSPJ

możliwość zapisu
 

„Należy dawać to, co jakoś kosztuje, wymaga poświęcenia, pozbawia czegoś, co się lubi - aby dar miał wartość przed Bogiem.”
Matka Teresa z Kalkuty

    Bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian. Dzięki wielkoduszności parafian i sponsorów, świąteczne paczki żywnościowe traiły do 220 najbardziej potrzebujacych rodzin naszej parafii. Dziękujemy za hojność i wszelką pomoc wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania wielkopostnego dzieła miłosierdzia w naszej parafii.

    W imieniu wszystkich podopiecznych, Zespół Caritas wraz z ojcem Proboszczem serdecznie dziękują:

Prezesom Banku Spółdzielczego za pomoc finansową
Zarzadowi Spółki "Huzar" za miód i kremy miodowe
Zarządowi Spółki "Prospona" za przetwory owocowo-warzywne
Firmie "Agro_Hurt" Braci Wideł za owoce cytrusowe
Panu Zbigniewowi za systematyczną pomoc konkretnej rodzinie i wsparcie finansowe na paczki swiąteczne
Dziękujemy za przychylność i umożliwienie zbiórki żywności w sklepach:
Zarządowi PSS "Społem" ul. Staszica
PSS"Społem" - "Lach" ul. Grodzka
PSS''Społem"-sklep nr.40 ul. Kolejowa
PSS"Społem"-sklep nr.31 ul. Królowej Jadwigi
"Lewiatan" ul.Barbackiego 81
"Lewiatan" ul.Browarna 26
"Biedronka" Market ul. Zielona
"Żabka" Market ul.Limanowskiego 1
"Handel Detaliczny" Pyzikowie ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich
"Delikatesy "Centrum" ul.Zygmuntowska
Serdecznie dziękujemy młodzieży, Dyrekcjom Szkół i Szkolnym Oddziałom Caritas za okazaną pomoc i za pełnione dyżury w sklepach przy zbiórce żywnosci do koszy:
Zespołowi Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka
Zespołowi Szkół Elektryczno-Mechanicznych ul.Limanowskiego
Gimnazjum nr.9 ul. 29 Listopada, za dyżury i przygotowanie własnych paczek świątecznych dla kilkunastu osób starszych i chorych
Zespołowi Szkół nr.2 im. Sybiraków ul.Podhalańska, za piękne stroiki i życzenia świąteczne dla osób starszych i chorych
Zespołowi Szkół "Splot" ul.Limanowskiego za przygotowanie własnych paczek świątecznych dla chorych i starszych
Serdeczne " Bóg zapłać" młodzieży z Magisu, Lektorom, Ministrantom i Panu Marianowi Rumin za zorganizowanie akcji w sklepach i przewożenie zebranych towarów.

Dary zebrane w sklepach posłużą jako wsparcie najuboższych, będących pod opieką Parafialnego Caritas, w kolejnych miesiącach roku.
Wszystkich Darczyńców zapewniamy o szczerej pamięci w modlitwie. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam wszelkie wyświadczone dobro!

Zespół Caritas z ojcem Proboszczem

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com