Ogłoszenia

• Dziś kolejne spotkanie dla małżeństw pt: „Czystość małżeńska – nasza wspólna droga” odbędzie się w kawiarence od godz. 16:30. Szczegóły na plakacie.
• Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II.
• Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w chórkach na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w salkach dla dzieci.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00, a o 19:30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.

• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00. O godz. 19.30 zapraszamy na pierwszą po wakacjach Modlitwę Uwielbienia.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę spotkanie biblijne po Mszy Świętej wieczornej.
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzi Odnowa w Duchu Św. Filadelfia.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy, a od 15:30 spowiedź.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 do 10:00. Spotkanie ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 9.00.
•W dniach 22-24 września odbędą się rekolekcje dla osób, które przeżywają stratę dziecka w wyniku poronienia. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Szarytek w Piwnicznej – kontakt w sprawie szczegółowych informacji i zapisów na stronie internetowej parafii (s. Małgorzata tel. 798707456 e-mail: [email protected]).

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.