Ogłoszenia

• Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Po Mszach modlitwa na zakończenie Synodu Tarnowskiego.
• Msze św. roratne będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00. Przed Mszą o 6.00 będą wystawione świece. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu.
• Roraty dla dzieci będą odbywały się pod hasłem ”Każda ziemia może być święta” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Na roraty zapraszamy także rodziców, co zapewni bezpieczny powrót dzieci do domu.
• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Krystiana Juchy będzie w poniedziałek o godz. 8:30.
• Również w poniedziałek Msza ze wspólnotą Magis + o godzinie 19.30.
• W czwartek adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne. .
• W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00. O godz. 12:00 zapraszamy na adorację "Godzina Łaski". W tym dniu Odpust w parafii Matki Bożej Niepokalanej. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji.
• We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Msza św. w int. bpa Andrzeja Jeża z okazji 14 rocznicy wyboru będzie we wtorek o godz. 18:00.
• W czwartek adorację poprowadzi Magis +.
• Dodatkowa spowiedź przed I-piątkiem w środę i czwartek od godz. 15:30.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Zdzisława Wietrzaka będzie we wtorek o godz. 8.00 a w intencji o. Andrzeja Barana w czwartek o godz. 8.00.
• W czwartek kończy się różaniec za zmarłych i od piątku będzie prowadzony przez Róże Różańcowe.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com